गुल्मीमा विष सेवनबाट गयाे वृद्धकाे ज्यान

0
853

दिपेन्द्र खत्रीः
गुल्मी, जेठ ३। विष सेवन गर्दा धुर्कोट गाउँपालिकामा आज एक वृद्धकाे मृत्यु भएको छ । धुर्कोट गाउँपालीका वडा नः२ वरजा का ८० वर्षीय कर्ण वहादुर वस्नेतकाे अाज राती करीब ३ वजे तिर विष सेवनवाट ज्यान गएको स्थानीय बासिन्दा सन्ताेष जि सी ले बताए ।

उनी अाफै पसलमा गएर शुक्रबार दिउँसो मुसा मार्ने विष किनेर घरमा ल्याएको उनका छाेरा अर्जुन वहादुर वस्नेत ले वताए,मृर्तक वृद्ध भऐकाले उनले अाखा खासै देख्दैनथे,उनले शुक्रबार साझ खाना खाई सकेपछि उनी सुत्न काेठामा गऐका थिए।विष संगै उनकाे ग्यास्टिक काे अाैषधि पनि संगै थियाे । ग्यास्टिककाे अाैषधी खाँदा विष खाएकाे परिवारकाे अासंखा छ।

गुल्मी जिल्लामा विष सेवन गर्नेकाे संख्या बड्दै गएकाे पाईएकाे छ। गएकाे बिहीबार पनी धुर्कोट गाउँपालिकामै एक बालकको विष सेवनकै कारण मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालयका प्रहरी निरीक्षक राजकुमार रावलले जानकारी दिनुभयाे।

एक उत्तर छोड्न

कृपया आफ्नो टिप्पणी प्रविष्ट गर्नुहोस्!
कृपया आफ्नो नाम यहाँ प्रविष्ट गर्नुहोस्