अधोरी बाबाको का*ण्ड नै का*ण्डा : समाजिक सन्जालमा भा ई रल भयका बाबा बल*त्का*री हुन्,हेर्नुहोस (भिडियो)

0
435

काठमाडौं। लामो समय देखि एकाएक भा ई रल बनेका बाबाको यतिबेला झन् चर्चा चलेको छ । सारदा पाण्डेसित लगन गाठो गरेको भन्दै मिडियामा आए पछी बिभिन्न प्र चार बा जी भएका छन् । अघोरी बाबा भनेर चिनाए पनि तर बाबाको एक पछी अर्को कु तर्क प्र८दाफास हुदै आएका छन् । २० बर्ष अघिबाट मसानघाटमा अरु भन्दा छुट्टै पहिचान बनाउदै साधु बाबा काठमाडौँ सुन्दरीजलको एउटा घाटमा रहेको अघोरी बाबाले भु त प्रे तसंग कुराकानी गरेर म बसिरहेको छु मसा नघा ट नै आफ्नो घर रहेको उनि बताउदै आएका थिए । मिडियामा एकाएक भाईरल भएका अघोरी बाबाको आज आएर फेरी अर्को च८र्ति८ कला प्र१ दाफा स भएको छ ।

२० बर्ष अघि देखि उनि अघोरी बाबा बनेको उनि अहिले बाबा जी बनेपछी परिवारको बारे केहि थाहा नपाएको उनले बताएको छन उनि सानै उमेर देखि आफुलाई आफु खोज्न मन लागेको कारण उनि अघोरी बाबा बनेको उनले बताउछन उनको बाल्यकालको साथि अमेरिका,अस्ट्रेलिया,जापान जस्ता विकसित मुलुकमा रहेको छन तर पनि उनि अरु भन्दा फरक सोच भएको कारण उनि साधु बनेको बताउदै आएका थिए । सुन्दरिजलामा बसेका बाबालाई भेट्न बिभिन्न ठाउँबाट आएका पनि पाईएको छ ।

सुन्दरजलमा बस्दै आएका अघोरी बाबाका च८र्तिक८ला गाजा र र८न्डी८बाजी गर्दै महिला माथि पनि हा तपात गर्दै आएको खुलेको छ । बाबाले अनेक च र्ति कला देखाउदा मिडियामा छायेका थिए तर आज बाबाका कु कर्त त्यहाका स्थानीय बासिन्दाले प८र्दाफा८स गरेका छन । अघोरी बाबालाई नबुझेर मिडियामा ल्याउने मिडिया नै मु८र्ख हुन् पनि भने थिए । त्यस पछी बाबा फेरी म्युजिक भिडियोमा पनि देखिएका थिए । बाबाको एक पछी अर्को कु तर्क मिडियामा आउँन थाले पछी बाबा निकै नै भा ई रल बनेका थिए ।
केहि समय अघि देखि महिला सहित मिडियामा आएका बाबाको फेरी चर्चा चुलिएको छ । अघोरी बाबाको खोल उडेका बाबाले बिहे गरेका छन् । बिहे गरेर मिडियामा आईसके पछी बिभिन्न कुराको प८र्दा फा स हुदै आएको छ । सारदा पाण्डेको नाम जोडेर आए पछी एकाएक भाईरल त् बने तर उतिकै बि८बाद पनि आएको छ । सुन्दरिजल बसेको बेला देखाएको च र्ति कला हेर्नुहोस यो भिडियोमा। हेर्नुहोस भिडियो स्

एक उत्तर छोड्न

कृपया आफ्नो टिप्पणी प्रविष्ट गर्नुहोस्!
कृपया आफ्नो नाम यहाँ प्रविष्ट गर्नुहोस्